AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

Srdce pro Terezku od registrovaných partnerů - Novinky ve světě erotiky

Srdce pro Terezku od registrovaných partnerůzpět

tisk TISK     email POSLAT
Srdce pro Terezku od registrovaných partnerů
Srdce pro Terezku od registrovaných partnerů
23.05. 2014
Především nemocným dětem, které z finančních důvodů nemohou využít veškerých prostředků a možností nabízených zdravotnickým systémem pro jejich uzdravení, hodlá pomáhat neziskový projekt Dotek štěstí. Jeho »rodiči« jsou registrovaní partneři, zpěvák Jaroslav Parči a kadeřník Václav Váňa, jejichž dětství byla protkaná nejenom krásnými zážitky, ale i nehezkými zkušenostmi – těmi, které tak rády zanechávají bolavé jizvy na duši.

Ale každá mince má dvě strany – a snad i díky špatným životním zkušenostem nyní ještě více než ostatní lidé vnímají skutečnost, že podpory pro druhé není nikdy dost, ať už je v jakékoli formě. Proto ve chvíli, kdy byli osloveni s prosbou o pomoc jedné malé holčičce, jejíž jméno je Terezka Cínová a velkou část svého osmiletého života musela trávit návštěvami lékařů a nemocnic, kde se jí snažili ulevit od jejích zdravotních problémů (např. hypothyreozy), neváhali ani minutu – a Dotek štěstí byl na světě.

Jelikož se děti rodí jako čisté bytosti a první stránky jejich knihy života začínají popisovat lidé kolem nich, své osudy si nemohou samy určit. Nejinak tomu bylo v případě Jaroslava Parčiho, zakladatele projektu. »I když jsem nic neprovedl, nezažil jsem rodinný klid a zázemí a musel jsem se potýkat s násilím, opovržením a špatným zacházením. Následně mě odvezli do dětského domova, kde jsem strávil nějaký čas. Zejména tam jsem měl možnost vidět, cítit a uvědomovat si, jak moc je důležité mít matku i otce,« vzpomíná. Naštěstí ani přes tyto nehezké zkušenosti se nikdy nenechal svést ke zvratům, které může život nabídnout – ať už se jedná o užívání drog, alkoholu, výtržnosti či problémy se zákonem. Měl totiž sen. Ten sen, který mu dával i v době, kdy síly docházely, pocit štěstí, víru a hlavně: sílu znovu vstát a jít opět dál. »Snil jsem, že se jednoho dne ze mě stane zpěvák. Že budu rozdávat radost a štěstí tam, kde to bude zapotřebí. A to je ten pravý důvod, proč jsem se rozhodl jít touto cestou i v době, kdy je velkým problémem někoho přesvědčit o tom, že prioritou života není vlastnit rozsáhlé majetky a mít velkou moc a sobecky myslet jenom na své dobro, ale i zamyslet se sám nad sebou a uvědomit si, jak důležitá je cena našeho zdraví a života, protože jednoho dne se vše může náhle změnit a domeček z karet se rozsype...«

Podobné zkušenosti a pohled na věc má i Parčiho životní partner a spoluzakladatel projektu Václav Váňa: »Neznám své biologické rodiče, byl jsem adoptované dítě, kterému dávali v průběhu života jasně najevo jeho postavení. Neměl jsem se na koho obrátit v případě nouze ani ve chvílích, když nastal v životě vážný problém. Zdravotní handicap, se nímž jsem se musel naučit žít, mi ubíral sebevědomí, které je v životě velmi důležité. Avšak co vím jistě, je to, že už nikdy nechci zažít ten pocit bezmoci a zoufalství, když člověk volá o pomoc a nikdo jej neslyší. To je důvodem, proč zakládám tento projekt, pracuji na něm, chci jej zdokonalovat a vést tím správným směrem. Nikdo nemůže za chyby druhých! Nelíbí se mi, když se ubližuje bezbranným! Mým cílem je pomoci tam, kde to nejvíce potřebují.«

A jak konkrétně chtějí oba pánové postupovat? »Podle možností se budeme snažit postupně pomáhat jednotlivým žadatelům, a to mnoha způsoby – počínaje darováním hraček a pořádáním veřejných akcí a koncertů za podpory známých osobností konče. Plánujeme získávat nejenom finance na náročné a komplikované operace, bez kterých se imunitní stav dítěte v důsledku oslabení zákeřnou nemocí může kdykoli zhroutit, ale i shánět potřebné prostředky nápomocné k dostupnosti rehabilitačních pomůcek či invalidních vozíčků,« prozradil Jaroslav Parči a dodal, že uvítají jakoukoli trvalou spolupráci i jednorázovou pomoc. Zájemci se s ním mohou spojit například prostřednictvím emailové adresy JaroslavParci@seznam.cz.

První vlaštovkou bude pořad nazvaný Srdce pro Terezku, který se uskuteční již v pátek 30. května od 18 hodin v kulturním středisku Domeček (Votuzská 12, Praha 9). Připraven je program plný odborníků přes módu, vizáž a životní styl. Následovat bude koncert, během kterého zazpívají Jaroslav Parči, Klára Kolomazníková, Leona Šenková, Barbora Cínová a Petra Longauerová. Vstupné na tuto charitativní akci, jež získala podporu Městské části Praha 20 – Horní Počernice, činí pouhých 50 Kč. Jestliže chcete udělat dobrý skutek a zároveň si poslechnout kvalitní zpěváky a také se dozvědět řadu zajímavostí, vypravte se tam.

Obrázky ke článku
Srdce pro Terezku od registrovaných partnerůSrdce pro Terezku od registrovaných partnerůSrdce pro Terezku od registrovaných partnerůSrdce pro Terezku od registrovaných partnerů
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1154 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid