AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Sex a erotické překvapení k MDŽ? - Novinky ve světě erotiky

Sex a erotické překvapení k MDŽ?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex a erotické překvapení k MDŽ?
Sex a erotické překvapení k MDŽ?
10.03. 2020
Zatímco na západě se Mezinárodní den žen často slaví mohutnými kampaněmi a připomínkami genderové rovnosti, Češi jsou k svátku žen poněkud vlažní – především tedy čeští muži. Z nejnovějšího průzkumu, který provedl sexshop Ruzovyslon.cz, vyplývá, že 58 procent mužů MDŽ nijak neřeší, zatímco 9 z 10 žen by nějakou formu oslavy uvítalo. Většině postačí květina, drobný dáreček či milé gesto, 15 % Češek ovšem touží po vzrušujícím zážitku, například erotickém překvapení.

Lidé po celém světě si 8. března připomínají Mezinárodní den žen. Zatímco především v západním světě je tento den věnován rozličným kampaním pro rovnoprávnost a práva žen či happeningům připomínajícím úspěchy žen a jejich přínosy, v tuzemsku bohužel získal především kvůli komunistickému režimu a jeho povinným velkolepým oslavám nelichotivou nálepku. Podle aktuálního průzkumu sexshopu Ruzovyslon.cz oslavy MDŽ v současné době vůbec neřeší více než polovina mužů, konkrétně 58 procent. To ovšem nic nemění na tom, že samy ženy by v drtivé většině – v 91 procentech případů – uvítaly, kdyby si na ně v tento den manželé či partneři vzpomněli.

40 % žen chce květinu, 15 % touží po vzrušení

„Podle našeho průzkumu ženy svůj den vnímají různě. Některé jako ocenění za úsilí, které žena pro partnera či rodinu vynakládá. Jiné jen jako milou připomínku, další pak v MDŽ vidí příležitost zažít něco nového, vzrušujícího,“ prozrazuje Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz. Tradiční pozorností, s níž je Mezinárodní den žen spojen u nás i v zahraničí, je kytice. Právě květina by jako klasický dárek k MDŽ stačila 41 procentům Češek, dalších 35 procent by poté od muže uvítalo jakoukoliv maličkost či milý projev – hlavní je, že si partner či manžel vůbec vzpomene. „Zhruba desetina dam ovšem v tento den touží dát si pauzu od všedních starostí, vypnout, relaxovat a nechat partnera postarat se o domácnost. Patnáct procent by pak chtělo zažít něco vzrušujícího, ať už v podobě nevšedního zážitku, večírku na oslavu svého dne nebo erotického překvapení,“ uzavírá Adam Durčák.
Obrázky ke článku
Sex a erotické překvapení k MDŽ?Sex a erotické překvapení k MDŽ?Sex a erotické překvapení k MDŽ?
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1154 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid