AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
catering_150_150

Mikuláš i pro dospělé! - Novinky ve světě erotiky

Mikuláš i pro dospělé!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Mikuláš i pro dospělé!
Mikuláš i pro dospělé!
06.12. 2012
Jak dopadla návštěva Mikuláše u vás doma, tatínkové a maminky? Byly u toho nějaké slzičky, nebo bylo vaše dítko statečné? A dostalo uhlí a brambory, nebo plný pytel sladkostí?

Ať tak či onak, mikulášskou nadílku si mohou nakrásně dopřát i dospělí. Co takhle, až dnes (nebo kdykoli jindy) vaše dítko usne, zapálit si svíčky a udělat pravou čertovskou atmosféru? Manželka se převlíkne za čerta a ztrestá manžela za to, co tenhle rok provedl (od připálených vajíček po nezhasnutá světla po odchodu z bytu). Jak? Popusťte uzdu fantazii. Znásilnění ani lehkého SM se určitě potrestaný bránit nebude. Nebo myslíte, že ano...?

Pak si situaci vyměňte a muž nechť vypráší kožich ženě za to, že např. odřela při couvání automobil nebo utratila výplatu za kraviny.

No a pak ať už přijde na řadu anděl. Nejlépe ať je krásným andělem žena. Další milostné číslo nechť je andělské. Opět nabízíme jeden tip: ukažte andělovi, co je pravá láska. A to i s erotickými pomůckami, v něž se mohou změnit jeho křídla i další propriety. To bude bomba, věřte nám...!
Diskuze k článku  Mikuláš i pro dospělé!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1154 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid