AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Krásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMW - Novinky ve světě erotiky

Krásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMWzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMW
Krásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMW
25.04. 2014
Vítězky jediné soutěže krásy v Čechách Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyjely za svými sny v komfortních vozech BMW. 23. 4. 2014 si je převzaly v autosalonu BMW Praha Prosek společnosti Stratos Auto. Ta se coby autorizovaný prodejce této značky stala letos partnerem jubilejního desátého ročníku České Miss.

O absolutní vítězce rozhodovali svým hlasováním diváci 29. března v pražském Hudebním divadle Karlín. Královnu krásy korunovala legenda světového filmu Sophia Loren. Stala se jí devatenáctiletá Gabriela Franková z Brna, která od si od společnosti Stratos Auto převzala zbrusu nový vůz BMW řady 4 coupé. Atletický charakter a skutečně pokroková technika dělají novou řadu těchto vozů absolutní jedničkou mezi sportovními prémiovými coupé. »Jsem šťastná. BMW je mojí nejoblíbenější značkou a dokonce se trefili i do mé barvy,« smála se vítězka České Miss 2014 při předávání luxusního vozu v modrém provedení.

Další titul Česká Miss World 2014 udělila porota třiadvacetileté Tereze Skoumalové z Ostravy. Tato kráska si do autosalonu BMW v Praze na Proseku přijela pro vůz ideální do města i na vyjížďky, kterým je BMW řady 1.: elegantní hatchback se sportovním duchem a prvotřídními jízdními vlastnostmi. »Jsem nadšená, že budu mít k dispozici tak komfortně vybavený a především velmi bezpečný vůz. Řidičské oprávnění vlastním už několik let, ale teď mám konečně důvod opravdu řídit,« říká sympatická Tereza Skoumalová.

Na Českou Miss Earth 2014 jednadvacetiletou Nikolu Buranskou z Přerova čekal v showroomu na Proseku elegantní a komfortní padesátikoňový maxi skútr BMW C 650 GT, se kterým vítězka hravě prokličkuje rušným centrem Prahy. Skútr má výkon snížený tak, aby jej mohla řídit už od 18 let.

Exkluzivní spolupráci České Miss se společností Stratos Auto potvrzuje i fakt, že v porotě letošního jubilejního 10. ročníku rozhodovala i generální ředitelka BMW Ing. Šárka Strakošová: »Osobně velmi oceňuji, že dnešní soutěž krásy vnímá také projev, osobnost i dovednosti jednotlivých kandidátek. Naše společnost fandí výjimečným mladým lidem, kteří mají snahu a vůli něco dokázat,« dodává Ing. Šárka Strakošová.

O jejím tvrzení svědčí fakt, že firma i v minulosti podpořila řadu známých osobností ze světa kultury a sportu. Mezi Ambassadory BMW společnosti Stratos Auto patří například houslový virtuóz Pavel Šporcl, režisér a herec Jakub Kohák, moderátorka, modelka a herečka Iva Kubelková, motokárový pilot Jiří Hofman či zlatý olympijský medailista v moderním pětiboji z Londýna 2012 David Svoboda.

Foto: Herminapress/České Miss
Obrázky ke článku
Krásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMWKrásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMWKrásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMWKrásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMWKrásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMWKrásky vyrazily do světa v luxusních vozech BMW
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1154 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid