AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová? - Novinky ve světě erotiky

Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?
Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?
09.07. 2015
Vše je dokonce natočené na videu! Nikol Moravcová vchází do klubu a v jako dnes již legendární pohádce Tři oříšky pro Popelku všichni přítomní náhle jakoby zkameněli. Ona pomalu kráčí dál, až se zastaví, spatří onoho mladíka a dá mu vášnivý polibek. Poté společně divoce tančí a i všichni ostatní náhle ožijí. V tu chvíli začíná obrovská party. O co jde? Má snad Nikol na mladíka spadeno?

Určitě tvoří pár, o tom není pochyb. Ovšem pouze v novém videoklipu, který Nikol natočila pro legendární taneční klub v centru Prahy, který nabízí prvotřídní zábavu hned ve třech podzemních podlažích. »Protože nejsem profesionální herečka, měla jsem s líbáním cizího kluka, přiznám se, trochu problém. Ale zase šlo jen o tzv. suchý polibek, který dávám běžně lidem k narozeninám, takže jsem to zvládla bez větší újmy,« popisovala své prvotní zážitky z natáčení Nikol Moravcová. A co na to její přítel? »Můj partner naštěstí není vůbec žárlivý a navíc respektuje mou práci. Ví, že bych nikdy neudělala nic, co bych sama nechtěla. Proto nežárlil ani na tohoto chlapce a nežárlí ani na nikoho jiného,« dodala šťastně zadaná Nikol.

Televizní reklamy, převážně zahraniční, točí Nikol docela pravidelně, ale výsledek ji prý málokdy tak mile překvapí, jako právě toto video. »Tentokrát to bylo hodně časově náročné. Natáčeli jsme celý den, asi deset hodin, a pak jsem ještě musela ve čtyři hodiny ráno jiný den natočit příchod s východem slunce. Vybrala jsem si pro to den po rozlučce se svobodou mojí kamarádky, a tak jsem si ve Zlatém stromě i zpříjemnila čas čekáním na baru se super koktejlama a šnekama na česneku,« popisovala své zážitky z natáčení a čekání na východ slunce krásná Nikol.

Byly ale i doby, kdy Nikol trávila v Music clubu Zlatý strom své chvíle jinak, než natáčením reklamních videoklipů – tedy prací. »Je to už asi deset let, kdy jsem jako plnoletá vymetla s partou spolužaček v Praze asi všechny podniky v centru a nakonec skončila tady, kde jsem si to moc oblíbila,« vzpomínala Nikol, která na unikátní světelné podlaze, kterou se v Praze pyšní pouze Music club Zlatý strom, protancovala nespočet párů bot. Dnes však už vyznává jiné hodnoty: »Dnes už nevyhledávám klubovou ani diskotékovou zábavu, takže spíš než dolů na parket chodím ráda do restaurace ve Zlatém stromě a úplně nejraději na venkovní zahrádku, kde je přes den sluníčko a můžu pozorovat ruch turisticky nejvytíženější ulice v Praze,« vychvalovala možnost sledovat cvrkot centra města Nikol Moravcová. Když se ale sejde dobrá parta a je k tomu vhodná příležitost, ráda jde zavzpomínat tam, kde trávila své rané mládí.

Music Club Zlatý Strom je jedním z nejznámějších a nejvyhledávanějších klubů v celé Praze, a to především kvůli nevšednímu prostředí původních gotických sklepů v kombinaci nejmodernějších technologií. »O zábavu se u nás každý den starají prvotřídní DJs, sexy tanečnice a sehraný tým barmanů odvádí profesionální práci hned na čtyřech barech a ohromuje návštěvníky svými koktejly a XXL drinky,« přiblížil atmosféru Petr Bauer jun., manažer Music clubu.

http://musicclub.zlatystrom.com
Foto: Music Club Zlatý Strom

Obrázky ke článku
Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová?
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1154 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid