Jak se žije vítězkám po finále České Miss?
Jak se žije vítězkám po finále České Miss? 02.04. 2013 20:40
Finále České Miss 2013 se uskutečnilo v sobotu 23. 3. 2013, už druhý den, v neděli ráno, ale měly Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová a Česká Miss Earth Monika Leová nástup na celodenní focení prvních oficiálních fotografií vítězek a také prvních ateliérových fotek pro média. V

V dalších dnech předvelikonočního týdne absolvovaly řadu rozhovorů, on-line chatů a focení. Aby měly možnost po náročném předfinálovém a finálovém programu také trochu relaxovat, absolvovaly jedno natáčení rozhovoru v salonu Franck Provost, kde dívky své vlasy s radostí svěřily do rukou kadeřnic, které je hýčkaly masáží hlavy, regenerační péčí a drobnou úpravou vlasů. »Přesně tohle jsme potřebovaly, přála jsem si, aby masáž neskončila,« smála se Lucie Kovandová.

Moniku Leovou čekalo v týdnu po zvolení velké překvapení. Obdržela pozvání na večeři na její počest. Setkání s vietnamskou komunitou se uskutečnilo v restauraci Hoang Thanh a kromě Moničina tatínka, který je vietnamského původu, se jí zúčastnil také například velvyslanec Vietnamské republiky Do Xuan Dong, předseda Svazu Vietnamců v ČR Hoang Dinh Thang a pozváni byli i zástupci České Miss.
Monika, která jindy nejde pro slovo daleko, byla očividně dojatá: »To je úžasné, čekala jsem, že to bude komorní, spíš neformální, ale tady je to jako na svatbě«.

Monika miluje asijskou kuchyni a sama ji ráda vaří, takže skvělou večeři si vychutnala a ukázala, že s hůlkami to opravdu umí. Pozdě večer odjížděla domů s náručí plnou květin a rozhodnutím, že se konečně začne učit vietnamsky.

Všechny tři krásky se stylově sešly i u barvení a dekorování vajíček. Tvořivé odpoledne si náležitě užily – vyzkoušely si klasické barvy, ale také barvení v cibulových slupkách, dekorování a lepení. »Doteď jsem si myslela, že jsem zručná, ale když na to tak koukám, tak nevím,« zapochybovala Gabriela, ale jakékoliv pochybnosti o své šikovnosti vyvrátila ve chvíli, když začala jarním motivem na tváři dekorovat Lucii.

Vítězky si také rozbalily vajíčka s hračkou a s chutí se zakously do čokoládových zajíců. A protože jsou zdravě soutěživé, střihly si závod ve vyfukování vajec. Na otázku, kdo vyhrál, svorně odpovídají »Já«.

Foto: hermina.cz/ceskamiss.cz
Jak se žije vítězkám po finále České Miss?Jak se žije vítězkám po finále České Miss?Jak se žije vítězkám po finále České Miss?Jak se žije vítězkám po finále České Miss?Jak se žije vítězkám po finále České Miss?